اپتیمار

کود محرک رشد اپتیمار

متحول کننده رشد و کیفیت محصول حتی در شرایط تنش

یکی از عمده ترین مشکلات باغداران محترم یکدست نبودن یا ریزی و درشتی محصول و رنگ گیری نامناسب آن هست که منجر به تولید محصول بی کیفیت خواهد شد. این موضوع علاوه بر کاهش بازار پسندی محصول موجب کاهش قیمت محصول و کاهش سود باغدارن عزیز می شود. در این صورت درجه بندی محصول هم نیاز به کار، زمان و هزینه مضاعف دارد و محصولات درجه بندی شده همه درجه یک نخواهند شد و بنابراین باغدار متضرر می شود. محصول خوشرنگ و یک شکل در رده  محصولات صادراتی قرار می گیرد و سود کشاورز دو چندان می شود. علاوه بر این در زمان و هزینه های درجه بندی صرفه جویی می شود و از کاهش قیمت محصولات ناشی از درجه بندی جلوگیری می شود. کود اپتیمار شرکت مافای اسپانیا محصول شما را یکدست، بازار پسند و خوشرنگ می نماید و همچنین وزن محصول را افزایش می دهد.

optimar - اپتیمار
optimar 1 - اپتیمار

برخی ویژگی های

کود محرک رشد اپتیمار

کود اپتیمار با توجه به فرمولاسیون خاص خود ترکیب منحصر به فردی می باشد. این کود ترکیب کاملی از عناصر غذایی، اسیدهای آمینه، جلبک دریایی با ترکیبات فعال، عوامل ضد تنش،تنظیم کننده رشد ای ای تی سی،  اسیدهای آلی گلوکونیک، فولویک و آلژینیک و هورمون های طبیعی محرک رشد می باشد. اپتیمار با افزایش تقسیم سلولی و رشد سلول ها منجر به رشد میوه ها می شود و از جاماندن میوه های کوچک جلوگیری می کند. این کود محصولات را یکدست و بازار پسند می نماید و بهترین کیفیت را برای محصولات به ارمغان می آورد. رنگ گیری فوق العاده میوه ها از نتایج بارز استفاده از اپتیمار می باشد. همچنین با استفاده از اپتیمار مغز میوه های خشک مانند پسته، بادام، فندق و گردو به بالاترین کیفیت می رسد. با تقویت درختان، تعداد جوانه های بارده و کیفیت آنها برای باردهی سال آینده را افزایش می دهد. در محصولات زراعی نیز منجر به افزایش تناژ برداشت و کیفیت محصولات می شود. اپتیمار از اثرات منفی تنش های محیطی بر رشد و عملکرد گیاه جلوگیری می کند و در برابر بیماری ها و آفات گیاه را مقاوم می کند و سطح سلامتی گیاه را افزایش می دهد.

ترکیبات اصلی

کود محرک رشد اپتیمار

ترکیبات

در صد وزنی-وزنی

درصد وزنی-حجمی

فسفر کل۱۵ %۲۱ %
پتاسیم محلول در آب۱۰ %۱۴ %
اسید آمینه آزاد۵ %۷ %
ای ای تی سی۵ % ۷ %
نیتروژن ارگانیک۱ %۱/۴ %
دارای ۱۲۵ گرم در لیتر عصاره جلبک دریایی با ترکیبات فعال
ای ای تی سی یک تنظیم کننده رشد یا PGR هست فرمول آن: ۴-Acetylthiazolidine-3  carboxylic acid می باشد. افزایش تعداد، سایز و وزن میوه و تحریک رشد ریشه از ویژگی های آن می باشد. همچنین سبب افزایش غلظت اسید آمینه پرولین می شود که گیاه را در برابر شرایط تنش مقاوم می سازد و بازگشت گیاه از این شرایط را تسهیل و تسریع می نماید.
با مصرف محصول اپتیمار
AdobeStock 192943648.0 600x600 - اپتیمار
با مصرف محصول اپتیمار
unnamed 2 600x600 - اپتیمار

دستورالعمل مصرف

کود محرک رشد اپتیمار

محصولات

روش مصرف

میزان مصرف

محصولات باغیمحلول پاشی۱-۲ لیتر در هزار لیتر آب
محصولات زراعیمحلول پاشی۱-۲ لیتر در هزار لیتر آب
محصولات گلخانه ایمحلول پاشی۱-۲ لیتر در هزار لیتر آب
بسته به نیاز گیاه در فواصل ۱۵-۱۰ روز تکرار شود
با مصرف محصول اپتیمار
apples on branch 600x600 - اپتیمار
بدون مصرف محصول اپتیمار
مصرف اپتیمار 600x600 - اپتیمار

اگر نیاز به مشاوره در خصوص ثبت سفارش محصولات دارید

همین حالا شروع کنید

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید