محصولات

محصولات شرکت مافا اسپانیا:

کمپانی مافا اسپانیا از برترین تولید کنندگان کود در سطح اروپا محسوب می شود. محصولات این کمپانی بزرگ در سطح جهانی توزیع می شود. این کمپانی دارای مدارک معتبر تولید محصولات ارگانیک و سازگار با محیط زیست می باشد. محصولات برند مافا با محوریت بایوساینس (Bio Science)  تولید می شوند. این محصولات دارای اثرگذاری بالا بوده و باقیمانده مواد شیمیایی روی محصولات کشاورزی ندارند و به عبارتی Residues صفر هستند. اشخاصی که به دنبال تولید محصولات سالم و صادراتی هستند بدون شک یکی از منابع تغذیه آن ها کودهای مافا می باشد. این کودها ارجینال بوده و با بسته بندی اصلی وارد کشور می شوند. دارای تنوع بالا و پر کاربرد هستند. تحقیقات گسترده ای توسط بخش فنی مافا انجام گردیده و فرمولاسیون هایی چند منظوره و کاملا منطبق بر نیازهای مختلف گیاهان تولید می نمایند. این کودها پس از گذراندن تست های میدانی بسیار موفق وارد بازارهای جهانی شده اند. این محصولات شامل کودهای محرک رشد، کودهای تغذیه ای، مقاوم کننده به شرایط نامساعد محیطی و بیماری ها، کودهای ضد تنش، اصلاح کننده های خاک، محصولات ویژه و… می باشند. این کودها سبد کاملی از تغذیه گیاهی را شامل می شوند که نتایج بسیار موثری در محصولات مختلف داشته اند. این موضوع با توجه به مصرف این کودها در مناطق مختلف ایران و استقبال گسترده کشاورزان محترم بارها به اثبات رسیده است و موجب رضایتمندی بالای کشاورزان محترم گردیده است.

mafa2 1 - محصولات

محصولات شرکت مدیفر اسپانیا:

شرکت مدیفر اسپانیا نیز یکی از کمپانی های برتر اروپایی در زمینه تولید کودهای کریستال و پودری به شمار می رود. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و با فرمولاسیون های پر کاربرد، خاص و چند منظوره هستند. از دیگر ویژگی این کودها pH  پایین، خلوص و حلالیت بالای آنها می باشد. محصولات شرکت فوق بصورت ارجینال با بسته بندی اصلی وارد کشور شده و در اکثر نقاط ایران در حال توزیع هستند. این برند یکی از انتخاب های مشتریان مشکل پسند می باشد، زیرا در اکثر مواقع علاوه بر آبیاری به صورت محلول پاشی هم قابل استفاده هستند، موجب تخریب یا شوری خاک ها و بسترهای کشت نمی شوند و با توجه  به pH  مناسب این کودها در سیستم های آبیاری رسوب و گرفتگی ایجاد نمی شود. این کودها قابلیت جذب بیشتری دارند و حتی منجر به جذب عناصر غیر قابل جذب خاک می شوند. تجزیه عوامل شوری و شستشوی آن ها نیز اتفاق می افتد و نهایتا موجب رشد و باروری گیاهان می شوند و کیفیت محصول را بالا می برند. کود آهن اکومد گرین فی، سولوپتاس ژوپیتر اس کا و  ان پ کا سولومد پرفکت چند نمونه از محصولات پرطرفدار این شرکت می باشد که امروزه در سراسر ایران شناخته شده هستند و  توجه کشاورزان زیادی را به خود جلب نموده اند.

mafa56 - محصولات

محصول روغن ولک شرکت آروین فیدار کیمیا:

روغن ولک یکی از پرکاربردترین محصولاتی است که مصرف آن در کشور ما رواج دارد. این محصول منجر به برطرف شدن مشکلات زیادی در زمینه آفات و بیماری ها و همچنین رفع نیاز سرمایی درختان میوه می شود. بطوریکه در فصل رشد در ترکیب با آفت کش های مختلف و در فصل خواب جهت کاهش جمعیت آفات و بیماری های زمستانگذران و نیز رفع نیاز سرمایی درختان میوه مصرف می شود. جهت کاهش آثار سوء روغن ولک روی درختان بایستی این محصول دارای کیفیت بالایی باشد و این کیفیت با استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت بالا جهت تولید روغن ولک ناشی می شود. روغن آروفید ولک پلاس یکی از مناسب ترین روغن ها از نظر استاندارد و کیفیت می باشد. این روغن جلای بسیار خوبی روی درختان ایجاد می نماید و پوشش بسیار خوبی دارد. منجر به خفگی و از بین رفتن آفات و بیماری های زمستانگذران و شستشوی دوده درختان می شود. این روغن بی بو، یکنواخت و  کاملا سازگار با سلامت درختان می باشد.

arv4 768x779 - محصولات